Nejnovější recenze ze sekce Léky a doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Méně únavy
  • Velikost kapslí je dobře stravitelná
  • Zatím jsem žádný neobjevila

Walmark ,, Ženšen korejský,, určitě doporučuji. S jeho pomocí lépe zvládám stres, jsem méně unavená a mám více energie. Na moji imunitu má určitě také nějaký vliv, protože s přechodem zima/jaro jsem věčně byla nachlazení a teď když jsou velké výkyvy teplot tak jsem zdravá jak rybka.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

• vysoký obsah ženšenu
  • snadné užívání

Přípravek se snadno užíval, vysoká dávka v 1 tabletě, určitě budu užívat dále a znovu zakoupím a doporučím přátelům.
Měl vliv na sexuální pohodu, měl jsem více energie a vitality, a byl jsem v dobré náladě, působí blahodárně na zdraví, všem ve středním věku doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Množství pastilek v balení
  • Hezký obal
  • Snadné polykání

Po užívání ginko prim se celkově cítím lépe a lépe se soustředím. Také jsem méně unavená. Pro užívání jsem se rozhodla z důvodu nedostatečného prokrvení rukou a nohou. Nejčastěji mě to trápí, když jsem unavená a večer. Většinou mi to bránilo v usnutí. Lepší se to, studené ruce už nemám a nohy jen občas. V užívání budu i nadále pokračovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Radim

• klasická tableta
  • optimální velikost pro polknutí tablety
  • žádné vedlejší chuťové účinky

Lepší schopnost se déle soustředit na práci a celkový výkon vůbec. Dalo se poznat celkové zklidnění v hektických dnech a následně kvalitnější spánek.

velikost tablety akorát pro polknutí
žádné vedlejší negativní účinky
přidaný hořčík a dmae - žádný problém s chutí či pachutí prášku
o něco lepší soustředění na výkon
klidnější spánek

Czech Virus Super Greens Pro V2.0 lesní ovoce 360 g

Czech Virus Super Greens Pro V2.0 lesní ovoce 360 g

Anonym Anonym

• TOP produkt
  • vynikajúca chuť
  • tento produkt mi pomohol pri tráviacich problémoch odporúčam !
  • žiadne

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

• Vysoká dávka extraktu
  • Žádný

Přesvědčila jsem se, že ženšen kórejský díky své síle opravdu funguje a neškodí díky svému přírodnímu složení.Mě pomohl hlavně v době kdy jsem měla velký stres. Bylo vidět, že tělu zensen pomáhá a tělo nebylo tak vyčerpané,pokud se bere pravidelně tak je to pro tělo velmi prospěšné.

Ověřený zákazník Testuj.to Janka

• Stačí jedna denne
  • Dobre že polyká
  • Nevidím v produktu zápory

Produkt jsem začala zkoušet i proto, že trpím tinnitem. Mám pocit, že mi pomáhá. Mimo jiné i na soustředění v práci a celkovou pohodu. Obsah hořčíku je přijemné plus. Určitě doporučuji vyzkoušet. Cena výrobku je přijemná hlavně proti, že jedno balení tak vydrží 2 měsíce, protože se užívá tobolka denne.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Vyrovnanost
  • Složení
  • NIC

Ženšen korejský od Walmarku Plus je pro zlepšení duševní pohody. Tabletka se polyká a je dobře rozpustitelná. Doporučuji, ale hned zapít dostatečným množstvím tekutiny, aby se vám nepřilepila na patro :D. Balení obsahuje 30 tabletek a musí se opravdu brát pravidelně, abyste docílili požadovaného výsledku. Je to to nejmenší, co člověk pro sebe může udělat a věřte mi, já jakožto máma na mateřské tu energii a vnitřní klid potřebuji :D. Tak jako nespočet matek, které mají divoká dítka :) . Po správném a pravidelném používání cítím změny v náladách. Jsem vyrovnanější a klidnější. Po ránu mám více energie a lépe se soustředím po celý den. Ještě aby ne, když v jedné tabletce je 1000,0 mg Ženšenu. A to je už pěkná dávka :)))..A také je tam přidán i vitamín E! Rozhodně v tom budu pokračovat. Takže všichni, co se cítíte vyčerpaní a hůře se poslední dobou soustředíte a taky chcete být vyrovnanější, tento Ženšen od WALMARKU Plus doporučuji!! :)

Proktis M Plus rektální mast 30 g

4quick sleep 30 tablet

4quick sleep 30 tablet

Ověřený zákazník nanoSPACE Marcela

Zakoupeno v nanoSPACE

Spánek nastupuje rychle, spolehlivě.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Klid a soustředění
  • Imunita
  • Méně stresu
  • Pozitivní nálada
  • Lepší spánek
  • Méně únavy
  • Produkt bych doporučila.
  • Balení na měsíc
  • Změna je vidět hned po prvním měsíci
  • Nevidím změnu v sexualním zdraví/ apetit
  • Nevidím změnu ve fyzickém výkonu, pouze v energii.

Po návratu do práce po mateřské, jsem se necítila vůbec komfortně. Měla jsem občas pocit, že jsem v jiném světě. Bylo to pro mě velmi psychicky náročné období plné stresu a nepohody. Již delší dobu jsem se necítím dobře. Nezvládala jsem stres ani velké změny. Proto jsem začala užívat ženšen korejský. Rozhodne první změnu jsem pocítila asi po 15 dnech užívání. Jako velké plus, vidím v udržení pozornosti, které bylo v nové práci opravdu potřeba. Musím zmínit i lepší imunitu. Změnila se u mě i energie a celkové pozitivní naladění.

Co nemůžu posoudit je změna v sexuální aktivitě nebo ve fyzickém výkonu a však to neznamená, že po delším užíváním změnu nepocítím.

Produkt bych 100% doporučila všem maminkám nebo tatínkům co si prochází stresujícím, vyčerpávajícím obdobím.

Ověřený zákazník Testuj.to Milena

• Jednoduché užívání
  • složení
  • Mě osobně se tobolky hůře polykají

U toho doplňku stravy oceňuji přírodní složení. Jednoduše se užívá, stačí jedna tobolka denně. Určitě doporučuji užívat delší dobu a pravidelně. U sebe jsem pozorovala příznivý vliv na imunitu. Přiliv energie už tolik ne. Prima je kombinace s vitaminem E.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Zatím žádný

Při užívání Ginko Prim MAX, se cítím daleko lépe ,schopnost soustředit se a pamatovat si už mě nedělá tolik problém. Studené ruce a nohy už jsou minulostí. Složení je vhodné pro všechny milovníky přírodních doplňků. Rozhodně se ráda podělím s kamarádkou, která také bez ponožek nemůže chodit ani v létě.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Snadné polykání
  • Užívání pouze jedné kapsle denně
  • Pouze balení 30 kapslí, ocenila bych i větší balení

Při užívání Ženšenu korejského jsem cítila více energie a méně únavy. Raději užívám kapsle, než tablety, lépe se polykají a stačí jen jedna tableta denně.
Vhodné užívat v období zvýšeného stresu. Navíc je v kapslích obsazen i vitamín E, který alespoň nemusím doplňovat zvlášť.

Dr. Müller Glycerinové čípky 2,2 g 12 ks

Dr. Müller Glycerinové čípky 2,2 g 12 ks

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Jednoduchá aplikace, jdou dobře vyndávat , pomáhají do půl hodiny max.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Cítila jsem se klidnější
  • Měla jsem víc energie
  • Žádný jsem nenašla

Prošla jsem si nyní těžším, psychicky náročným obdobím, které mě i hodně vyčerpáválo a mám pocit, že jsem ho zvládla lépe, klidněji jak kdy dříve, s větší energii. Myslím, že to bylo díky tomuto doplňku stravy. Můžu vřele doporučit a do budoucna vím, po čem sáhnout, když zase přijde nějaký stres a nebo se budu cítit vyčerpaná.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Jen 1 tableta denně
  • Osvědčená přísada, která se používá i v kosmetice
  • Uvítala bych větší balení

Ženšen korejský je létami osvědčený přírodní produkt. Který má spoustu benefitů. Ráda ho používám i v kosmetických produktech. Miluju přírodní produkty. Určitě si ho ještě koupím, abych ho pořádně otestovala. Nedráždí žaludek. Cítím se celkově lépe. A nabitě.

Ověřený zákazník Testuj.to Rozálie

• Neutrální chuť
  • Praktické balení jednotlivých kapslí
  • Účinek
  • Menší balení (chtělo by to na víc měsíců)

Vysoká dávka extraktu z kořene ženšenu včetně 10mg vitamínu E se mi velmi osvědčila. Po kratší době užívání jsem zaznamenala pozitivní vliv na mojí celkovou duševní pohodu a fyzickou rovnováhu. Nejsem tolik ve stresu a díky větší energii se mohu nejen v práci lépe soustředit a koncentrovat.

Jakožto člověk s lehčí intolerancí na laktózu kvituji, že je produkt na bázi přírodního složení a bez lepku a laktózy. Ocenila byvh pouze větší balení na několik měsíců.

Doplněk se mi osvědčil a ráda ho doporučím svým známým.

Ověřený zákazník Testuj.to Renáta

• tableta
  • složení
  • účinek
  • žádný

Tablety s ginkem bli ideálním pomocníkem zejména při učení do školy. Nevím zda to byl placebo efekt ale opravdu mi pomáhali se soustrědením. Tabletová fomra mi vyhovuje, chuť je neutrální a složení výrobku také ocenuji. Budu si kupovat i nadále a pravidelně používat.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Cena - výkon
  • Prokrvení je znatelné
  • Magnesium ve složení
  • Žádný

Produkt jsem začala užívat hlavně kvůli pocitu těžkých nohou i po méně náročném dni.
Po méně než měsíci jsem viděla účinek. Nohy mě nebolí vůbec a jako příjemný bonus je prokrvení nejen končetin ale i tváří. Oceňuji přírodní složení a přidané magnesium a DMAE.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25