Nejnovější recenze ze sekce Léky a doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Přírodní složení
  • Cena - výkon
  • Prokrvení je znatelné
  • Magnesium ve složení
  • Žádný

Produkt jsem začala užívat hlavně kvůli pocitu těžkých nohou i po méně náročném dni.
Po méně než měsíci jsem viděla účinek. Nohy mě nebolí vůbec a jako příjemný bonus je prokrvení nejen končetin ale i tváří. Oceňuji přírodní složení a přidané magnesium a DMAE.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Účinnost
  • Balení - praktické
  • Žádný

Dostala jsem příležitost vyzkoušet Walmark Ženšen korejský plus vitamín E, protože jsem potřebovala doplněk stravy, který mi pomůže zvládat hektický životní styl a překonat únavu, která mě občas trápí. Život v dnešní době nám klade mnoho nároků, a já jsem hledala něco, co mi dodá energii a zvýší mou odolnost vůči stresu. Korejský ženšen mě zaujal, protože mě zajímá tradiční medicína a vím, že má dobrou pověst jako adaptogen. Po začátku užívání jsem si všimla pozitivních účinků na svou energii a bdělost. Cítila jsem se více soustředěná a výkonnější, což bylo patrné jak v práci, tak v osobním životě.

Celkově jsem s tímto produktem spokojená. Pocit vitality, který mi dodává, a ochrana mého těla díky přidanému vitaminu E jsou pro mě klíčové. Balení s 30 kapslemi je praktické a přehledné. Doporučila bych tento produkt všem, kteří hledají podporu vitality a ochranu těla před stresem a oxidací.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Zakoupeno v Testuj.to

• jednoduché dávkování uvedeno viditelně na obalu
  • potřeba užívat dlouhodoběji

K produktu jsem se dostala zcela náhodně a možná o to více mě překvapil jeho pozitivní vliv na moje soustředění nad složitějšími úkoly. Zlepšení paměti jsem zaznamenala jen mírné, ale to je dáno i tím, že jsem svoji paměť dlouho netrénovala ( v zaměstnání řešení pouze rutinních úkonů ). Nyní se učím dlouhé texty s menšími problémy než před užíváním tohoto produktu. Díky přírodnímu složení se nebojím používat dlouhodobě a doporučit i svým rodičům.

Ověřený zákazník Testuj.to Alžběta

Zakoupeno v Testuj.to

• Kladný vliv na moje tělo.
  • Mohu mít u sebe v praktických platíčkách.
  • po užívání přípravku se cítím mnohem lépa.
  • Nevidím žádný zápor.

S tímto doplňkem stravy jsem byla naprosto spokojená. Tablety jsou naprosto ideální. Nebyl problém při polykání, výborně se mi hodily do kabelky, vždy jsem měla u sebe platíčko s tímto doplňkem, abych si ho mohla vzít. Po testování se opravdu cítím velmi v pohodě, řekla bych, že mám i víc energie. Jsem opravdu velmi spokojena.

Pangamin Bifi Plus 200 tablet

Pangamin Bifi Plus 200 tablet

• Malé tablety
  • Účinné
  • Proti akné
  • Dávkování po jídle
  • Dobře zabalené
  • Zápach

Mohu vřele doporučit. Pokud máte hormonální nerovnováhu v těle tak zkuste pangamin. Po vysazení antikoncepce jsem měla rozházené hormony. Takže vyzkoušení tohoto produktu byl můj cíl. Po 10 dnech užívání jsem začala vidět změny. Pupínky na bradě mizely a už se neobjevovaly. Užívá se po jídle takže to je také super. Rozhodně stojí za vyzkoušení!

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• funguje proti únavě
  • podporuje imunitu
  • dobrá cena

Užívám zatím pouze měsíc, ale již pozoruji pozitivní vliv na snížení únavy a podporu vitality a energie. Také pomáhá k dobrému fungování imunitního systému. Na posouzení, zda funguje na zlepšení paměti, je potřeba užívat delší dobu, takže zatím nedokážu posoudit. Snadné dávkování, stačí pouze jedna tableta denně.

• Prirodni slozeni
  • Zadne změny

Ženšen korejsky byl produkt na ktery jsem se velice tesila. Moje unava a nedostatek spanku abz toho stres uz bylo hodne a snazila jsem se najit neco prirodniho, co by mi pomohlo. Bohuzel jsem byla zklamana, ani po dobrani baleni jsem necitila absolutne zadnou zmenu a dokonce jsem si pripadala unavenejsi. Produkt me bohužel zklamal.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• přírodní složení
  • účinnost
  • zelená barva tobolek
  • nic jsem neobjevila

Tento doplněk stravy doporučuji všem, kdo má pocit studených rukou a nohou nebo chce zlepšit svou paměť, koncentraci a dodat energii. Vše toho se u mě po užívání GinkoPrim ukázalo. Zároveň je mi sympatické jeho přírodní složení - výtažek ze stromu ginkgo biloby a zároveň, že obsahuje i hořčík a DMAE.

Walmark Sinulan Forte Express nosní sprej 15 ml

Walmark Sinulan Forte Express nosní sprej 15 ml

Ověřený zákazník Onlinelekarna.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Onlinelekarna.cz

Velmi pomáhá

• Dobře se polykají

Po již týdenním užívání jsem začala pociťovat více energie, méně vyčerpání po náročných dnech. Lépe jsem reagovala při stresových situacích a byla jsem méně podrážděná.Dokázala jsem se lépe soustředit. Kapsle se dobře polykají a platíčko se vejde do kabelky/ tašky tak že mohou být stále po ruce. Určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Snadné užívání 1 tobolka denně
  • nedráždí žaludek
  • navýšení energie
  • snížená potřeba spánku

Ženšen jsem začala užívat především z důvodu jeho prokázaného účinku na zvýšení energie, protivirovému účinku. Už po několika dnech užívání jsem navýšení energie rozhodně zaznamenala, snížila se potřeba spánku a to i přes vysokou zátěž. Viry se vyhýbají obloukem.
Tobolky nedráždí žaludek. Oceňuji přídavek vit. E. Poměr kvalita/cena je příznivá.

• Kladné účinky
  • Žádný

Produk můžu jedině doporučit. Jakožto uživatel období stresu mi pomohl přejít toto období snáze. Připadám si víc “živá” s energií. Jsem taková méně unavena. Těší mě že tobolky mají navíc i vitamín E. Nejlepší je jeho složení které neobsahuje lepek ani laktózu pro mě celkové složení na přírodní bázi je velmi důležité. Tobolky jakožto takové jsou sice velké ale lidem co děla problém polknuti prášku stačí vysypat kapsli do pití a loknout.

• Úleva

Vysoká cena

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Odezněl pocit studených noh
  • Lépe se soustředím
  • Žádné

Ginko Prim mi pomohl s pocity studených noh a má vliv i na soustředění . Takže pro mě už teď velmi pozitivní zpráva. Ale chce to jistě užívat delší dobu. Tablety mají zelenou barvu a jejich dávkování je ok. Tablety jsou snadno polykatelné, takže žádný problém. Kombinace látek ginko biloby, DMAE a magnesia jsou fajn. Za mě určitě můžu doporučit všem. Já mu zůstanu věrná, abych z něj více vytěžila účinky.

• Zlepšení nálady
  • Poměr cena/výkon
  • Složení
  • Znatelné účinky po týdnu užívání
  • Dodání energie
  • Občasné bolesti hlavy

Po pár dnech užívání jsem pocítila, že mám mnohem lepší náladu s i větší příval energie. Další důvody, proč jsem chtěla ženšen užívat byly nejen, že se špatně soustředím a často zapomínám, ale hledala jsem něco i na podporu ženského zdraví a přišlo mi, že se to zlepšilo, i když ne nijak radikálně, ale i tak je to velké plus. Jediné nepříznivé účinky, které jsem měla, byly občasné bolesti hlavy. Jinak doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Zvýšení energie
  • Zlepšení kognitivních funkcí (paměť, pozornost)
  • Zlepšení duševní rovnováhy
  • Prokrvení končetin
  • Nenašla jsem žádnou nevýhodu

GinkoPrim max mohu jen doporučit. Zlepšily se mi kognitivní funkce. Všimla jsem si u sebe zlepšení krátkodobé paměti. Také pociťuji, že mám více energie. Lépe reaguji ve stresových situacích. Co se týče prokrvení končetin, tam zatím velké změny nepociťuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Mili

Zakoupeno v Testuj.to

• Snížení pocitů studených nohou a rukou
  • Nepocítila jsem vliv na paměť

Zlepšení paměti jsem nezpozorovala, ale určitě mi pomohl na pocit studených nohou. Také jsem zaznamenala menší pocit únavy a kvalitnější spánek.Asi jeden z mála produktů,které bych jako doplněk stravy koupila. Líbí se mi také možnost většího balení na 2 měsíce.

• Komplexní složení
  • Stačí jedna tableta denně
  • Standardizovaný extrakt z gingo biloba
  • Větší množství přídatných látek a barviv

Produkt GingoPrim Max mě hned zaujal svým složením, protože mè trápí špatné prokrvení rukou a nohou. Ani paměť už není to, co bývala. Potíže se s přibývajícím věkem zhoršují. Líbī se mi, že tento produkt stačí brát jednou denně, to je pro mě snadnější a nemusím na to tolik myslet. Také složení produktu mi vyhovuje, jen bych byla ráda, kdyby obsahoval trochu méně přídatných látek. Po delším užívání GingoPrim Max jsem si všimla, že se moje potīže zlepšují. Určitě chci v užívání pokračovat a těším se na další pokroky. Pokud máte podobné problémy, zkuste to taky!

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Méně únavy
  • Bez chuti
  • Velká kapsle

Po užívání ženšenu se mi velmi zlepšil zdravotní stav. Byla jsem po zimně a viróze dlouho vyčerpaná a unavená. Během 2-3 týdnů jsem uviděla velké zlepšení. Dnes se cítím daleko lépe a připisuji to právě užívání ženšenu. Kapsle je na můj vkus docela velká, ale spolknout se dá.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Lepší soustředěnos
  • Lepší prokrvení nohou
  • Krátká doba užíváni

Prokrvení nohou se zlepšilo, trpím na studené nohy a zaznamenala jsem zlepšení. Pracuji v terenu a nohy dostávají zabrat, mám časté křeče a produkt je i s hořčíkem, což je skvělé a nohám se ulevilo. Pomohl při soustředění, a delší vydrži. Produkt bych chtěla brát delší dobu pro další účinky.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25